Witamy w Apartamencie u Buby!

Obiekt Apartament u Buby oferuje balkon i położony jest w miejscowości Świnoujście.
W pobliżu znajduje się: Muzeum Rybołówstwa Morskiego (niecały kilometr) oraz Prom ( 1,3 km).
Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
W apartamencie zapewniono bezpłatne WiFi, telewizor z płaskim ekranem, pralkę oraz aneks kuchenny z lodówką i piekarnikiem. Na miejscu zapewniono ręczniki i pościel. Na terenie obiektu Apartament u Buby znajduje się plac zabaw.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Swinoujscie Beach – 2,2 km, Plaza Cztery Wiatry – 2,8 km. Najbliższe lotnisko,
Lotnisko Szczecin-Goleniów, znajduje się 80 km od obiektu Apartament u Buby
Basen miejski-400m, Stawa Młyny 3,5 hm, Kawiarnia/bar Des Kaisers Pavillion 550m, Kawiarnia/bar Grycan 850m, Galeria handlowa Corso 850m.

Hej! czy wiesz że...Apartament u Buby położony jest w Świnoujściu i dzieli go zaledwie 2,2 km od plaży miejskiej, 2,8 km od Plaży Cztery Wiatry oraz 2,7 km od przepięknego Parku Zdrojowego?

U nas Goście mają do dyspozycji balkon, a dzieci mogą spędzać czas na zamkniętym terenie placu zabaw. Nasz apartament składa się z aneksu kuchennego z lodówką i piekarnikiem oraz pełnym wyposażeniem: talerzami, szklankami, sztućcami, naczyniami do zapiekania, przydatnymi przyborami, a co najważniejsze korkociągiem do wina! Wyposażenie obejmuje również pralkę, żelazko oraz telewizor z płaskim ekranem.

Na miejscu zapewniono bezpłatne WiFi. W pobliżu znajduje się centrum handlowe "UZNAM" ze sklepami spożywczymi, ubraniami, sprzętem RTV-AGD, pralnią czy drogerią z kosmetykami. Aquapark znajduje się 3km od Apartamentu. Na miejscu zapewniamy darmowe miejsce postojowe garażowe, kosmetyki hotelowe, kawę oraz herbatę i wodę. Apartament przeznaczony dla maksymalnie 2 osób lub 2 + 2 dzieci (do lat 4 za darmo)

Najpopularniejsze udogodnienia
internet wi-fi parking pokój dla niepalących
ogrzewanie
Parking

parking w garażu z bezpośrednim przejściem
do klatki schodowej
Łazienka
papier toaletowy ręczniki prywatna łazienka
bezpłatny zestaw kosmetyków suszarka do włosów
prysznic pralka automatyczna
Usługi recepcji

możliwe wystawienie faktury

Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.
Usługi dla rodzin i oferta rozrywkowa

gry planszowe / puzzle plac zabaw dla dzieci
Kuchnia

stół toster płyta kuchenna piekarnik